Oświetlenie, lampy tuba sufitowe

Od-Do

Lampa tuba sufitowa do domu i mieszkania

Tuby sufitowe to połączenie nowoczesnego, minimalistycznego designu z wysoką funkcjonalnością. Te uniwersalne lampy dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu domowym, biurowym, jak również publicznym. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta forma, która sprawia, że pozostają one niezauważone, jednocześnie zapewniając dobre oświetlenie wnętrza. Świetnie komponują się również z innymi lampami: kinkietami, plafonami czy żyrandolami, dzięki czemu pozwolą stworzyć unikalne aranżacje świetlne w każdym domu.

W naszej ofercie znalazły się specjalnie wyselekcjonowane modele lamp pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W asortymencie między innymi:

  • lampa tuba czarna,
  • lampa tuba biała,
  • plafon tuba,
  • lampa tuba wisząca,
  • lampa tuba pojedyncza,
  • lampa tuba podwójna.

Fajny efekt można ośiągnąć przy zastosowaniu kilku lamp zainstalowanych w jednym rzędzie. najlepiej do tego nadaje się lampa tuba czarna. Po pierwsze będzie wyraźnym akcentem na suficie (który z zasady jest w kolorze białym). Po drugie nie ma problemu z jej montażem - ponieważ lampa tuba czarna jest okrągłą, to zawsze jest dobrze ustawiona względem ścian. Jeżeli czarny kolor będzie dla Ciebie zbyt kontrastowy, to naturalnym wyborem stanie się lampa tuba biała. Zniknie ona na tle sufitu, ale lekko pozostanie widoczna.

Do takiej kompozycji najlepiej nadaje się lampa tuba pojedyncza. Jeśli jednak boisz się, lub nie masz przekonania, że ilość światła będzie wystarczająca, to lamap tuba podwójna może rozwiązać Twój dylemat. Jest ona jednak zdecydowanie większa w porównaniu do wersji pojedynczej. W tym przypadku należy uważać, aby zbyt dużą ilością tych lamp nie przytłoczyć pomieszczenia.

Koszyk