Kinkiety do lustra i nad lustro

Kinkiety do oświetlenia lustra, to najczęściej kinkiety nad lustro, mocowane bezpośrednio nad nim lub na lustrze, lub lampy mocowane obok (wzdłuż) lustra. Z naszego doświadczenia wynika, że najbardziej popularnym rozwiązaniem, a równocześnie takim, które daje najlepsze rezultaty to typ, który doświetla lustro od góry. Wynika to zapewne z faktu, że tego typu lamp jest najwięcej na rynku. My prezentujemy lampy do obu tych rozwiązań.

Promocje marzec


Jaki kinkiet do lustra wybrać?

Zazwyczaj lampy, które możemy montować bezpośrednio na tafli lustra, postrzegane są przez nas, jako najlepsze rozwiązanie dla uzyskania dobrego oświetlenia. Z naszej perspektywy wynika jednak, że zwiększenie odległości lampy o 10-15 cm od naszej twarzy (w stosunku do kinkietów mocowanych do lustra) nie zmienia w praktyczny sposób ilości światła. Nie robi się ciemniej, nie ma problemu z doświetleniem twarzy. Pojawia się wtedy większa możliwość wyboru lamp, ponieważ możemy wtedy zastosować praktycznie każdy kinkiet. Dodatkowo zauważyliśmy, że bardzo dobrym rozwiązaniem są kinkiety nad lustro w postaci prostej listwy, które równomiernie doświetlają zarówno osobę, jak również umywalkę znajdującą się pod lampą.

Ekspozycja kinkietów do lustra w naszych sklepach stacjonarnych

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych sklepów z oświetleniem w Warszawie, gdzie prezentujemy wybrane przez nas wzory i modele lamp, służących do zastosowania zarówno w łazienkach, jak też w holach, gdzie chcemy doświetlić lustro.

Koszyk