Artemide Tolomeo Micro Wall

Artemide Tolomeo Micro Wall

Cena od : 888 zł
 781 zł

Dostępność :
Natychmiast - mamy na magazynie
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
41
Głębokość w cm :
49
Kolor :
Źródło światła :
1 x 60W E14
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis

Artemide Tolomeo Micro Wall - jako kinkiet na wysięgniku - bardzo uniwersalny wzór lampy, który w prezentowanej wersji sprawdzi się przy łóżku, jako lampka nocna do czytania.

Dzięki metalowemu kloszowi lampy światło jest skupione jedynie w obszarze jednej osoby, nie przeszkadza nikomu w pomieszczeniu. Możemy więc czytać książkę lub pracować na laptopie nie angażując w to innej osoby. Regulowane ramię i główka lampy Artemide Tolomeo Micro umożliwiają skierowanie światła praktycznie w każdym pożądanym kierunku. Linki napinające ramiona oraz dodatkowe zaciski w postaci dekoracyjnych śrub, stabilnie utrzymują lampę w pożądanym położeniu.

Każdy, komu podoba się styl bardziej techniczny, doceni zarówno uniwersalność lampy Tolomeo Micro Wall, jak również jej sposób wykonania. Lampy te można nabyć u nas "od ręki" - staramy się mieć zawsze parę sztuk na naszym magazynie w Warszawie. Służymy ponadto radą naszym klientom, w jaki sposób dostosować kinkiet Tolomeo Micro do zasilania ze ściany i włączania jej przełącznikiem zainstalowanym w ścianie lub w wezgłowiu łóżka.

Dodatkowym atutem lampy jest wymienne źródło światła na standardowy gwint E14. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednią barwę oraz moc światła.

Podstawowe cechy kinkietu Artemide Tolomeo Micro:

  • możliwość stawienia w dowolnej pozycji,
  • różne warianty kolorystyczne do wyboru,
  • wymienne źródło światła - gwint E14,
  • możliwość zastosowania żarówek LED,
  • solidne wykonanie przy delikatności formy,
  • oryginalny włoski design.


Szczegółowe wymiary kinkietu Tolomeo Micro można zobaczyć na ostatnim zdjęciu w galerii.

Klienci kupili również

Koszyk