Azzardo Aga 5 - lampa wisząca

Azzardo Aga 5 - lampa wisząca

Cena od : 799 zł

Dostępność :
Do 7 dni roboczych
Klasa szczelności :
IP 20
Szerokość w cm :
46
Długość w cm :
250
Kolor :
Źródło światła :
5 x 40W E14
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis
Lampa wisząca Azzardo Aga 5 to najbardziej złożony i ciekawy model znanej i cenionej kolekcji lamp Aga firmy Azzardo. Nadal przeważa w nim prostota i funkcjonalność, ale tutaj projektant ożywił jednolitą linię, zmieniając kształt i długości poszczególnych zwisów. Poszczególne klosze lampy Aga 5 zostały podwieszone wokół niewielkiego centralnego cokolika, który mocuje je do sufitu. Zwisając na różnych wysokościach tworzą efekt spirali, co urozmaica wizualnie lampę i daje nietypowe wrażenia świetlne.

Proste w formie, ale niezwykle efektowne klosze przypominają spadające krople deszczu, świecąc mocnym punktowym światłem skierowanym ku dołowi. Skupiając na małym obszarze aż 5 źródeł światła, lampa idealnie doświetla wyznaczoną powierzchnię znajdującą się nawet znacznie poniżej.

Kształt lampy i jej długość sprawiają, że doskonale sprawdzi się na klatce schodowej ze schodami zakręcającymi, pięknie wyeksponuje atuty antresoli albo wydobędzie z cienia zabytkowy stolik.

Nowoczesny, elegancki i wysmakowany design tej serii odznacza się szklanymi kloszami w jednym z trzech podstawowych kolorów – białym, czarnym i czerwonym – oraz czarnymi listwami lakierowanymi proszkowo.

Cechy użytkowe lampy wiszącej Azzardo Aga 5:
  • 5 źródeł światła o mocy do 40W
  • żarówki na gwint E14
  • możliwość zastosowania żarówek LED
  • nie zawiera źródeł światła.
Koszyk