Azzardo Avon - kinkiet LED

Azzardo Avon - kinkiet LEDAzzardo Avon - kinkiet LEDAzzardo Avon - kinkiet LEDAzzardo Avon - kinkiet LEDAzzardo Avon - kinkiet LEDAzzardo Avon - kinkiet LED

265.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 20
Średnica
14
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V

Informacja o produkcie


Kinkiet ścienny Azzardo Avon to lampa wykonana z metalu w technologii LED. Posiada on wbudowany moduł LED o mocy 5W. Lampa w kształcie regularnego koła z ruchomym elementem centralnym. Cały korpus lampy może obracać się wokół swojej osi praktycznie na okrągło, a centralna płytka także może być ustawiona w różnych położeniach. Polecamy stosowanie kinkietu LED Azzardo Avon jako elementu dekoracyjnego w holach, na korytarzach. Polecamy również na klatki schodowe, gdyż jest bardzo płaską lampą, a przypadkowe uderzenie nie spowoduje jej uszkodzenia, gdyż korpus wykonany jest z odlewanego aluminium.

Charakterystyczne elementy lampy Azzardo Avon to:

  • wbudowany moduł LED,
  • korpus wykonany z aluminium, odporny na zniszczenie,
  • możliwość obrotu dookoła osi lampy,
  • regulowane położenie centralnej płytki.

W przypadku awarii kinkiet należy dostarczyć do nas (nie jest ot jednorazowy produkt, który po awarii można jedynie wyrzucić). Serwis posiada części zamienne do tej lampy, więc naprawa jest oczywiście możliwa.

Kinkiet Azzardo Avon ciekawie prezentuje się w większych grupach, można wtedy stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie. Dodatkowo - ruchomy centralny element lampy umożliwi uzyskanie ciekawego i niepowtarzalnego wzoru.

Posiadamy ten kinkiet na ekspozycji w sklepach stacjonarnych, zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie. Klienci kupili również

Koszyk