Azzardo Natalia S lampa na wysięgniku z abażurem

Azzardo Natalia S lampa na wysięgniku z abażuremAzzardo Natalia S lampa na wysięgniku z abażuremAzzardo Natalia S lampa na wysięgniku z abażurem

924.00 zł

Dostępność
Do 7 dni roboczych
Klasa szczelności
IP 20
Średnica
50
Kolor abażura / klosza
Ilość źródeł światła
1
Typ trzonka
E27
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Lampa wisząca, ruchoma, na wysięgniku Azzardo Natalia S w wersji z jednym abażurem. Abażur ten może występować w kilku kolorach. Jeżeli lampa ma mieć funkcję oświetlenia pomieszczenia, to zdecydowanie polecamy wersję z białym abażurem. Czarny abażur lampy Azzardo Natalia S zapewne dodaje elegancji całej kompozycji - szczególnie w połączeniu z chromem, ale lampa doświetla wtedy jedynie miejsce bezpośrednio pod nią i trochę do góry.

Lampa Azzardo Natalia S posiada regulację położenia ruchomego ramienia. Maksymalna odległość od środka mocowania sufitowego, do kabla, na którym wisi abażur to 85 cm. Dodatkowo ramię to można przemieszczać wokół miejsca, w którym zamocowane jest do sufitu. Trzeba tylko mieć na uwadze, że lampą nie można kręcić dookoła. Zamiast tradycyjnych żarówek, możemy zastosować odpowiedniki ledowe, dzięki czemu możemy z lampy otrzymać bardzo dużą ilość światła. Od dołu klosz lampy Azzardo Natalia S przysłonięty jest plastikową przesłoną, dzięki czemu nie jest widoczne źródło światła. Lampa będzie miała zastosowanie na stół, który czasami zmienia swoje położenie, lub np nad sofą, gdy chcemy doświetlić inne miejsce, w zależności od naszych potrzeb. Lampa regulowana / z regulacją położenia klosza. Najbardziej popularna lampa nad stół z możliwością regulacji położenia.

Podstawowe cechy lampy Azzardo Natalia S:

  • możliwość regulacji ramienia,
  • różne kolory abażurów do wyboru,
  • wymienne źródło światła - E27,
  • możliwość zastosowania żarówek LED,
  • duże możliwości aranżacyjne.


Koszyk