Azzardo Rado - kinkiet łazienkowy IP44

Azzardo Rado - kinkiet łazienkowy IP44Azzardo Rado - kinkiet łazienkowy IP44

505.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 44
Wysokość
5 cm
Długość
60 cm
Głębokość
7 cm
Barwa LED
4000K - biały naturalny
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V

Informacja o produkcie


Azzardo Rado to kinkiety łazienkowe, występujące oprócz standardowego koloru chrom, także w kolorze białym. Dzięki podwyższonej klasie szczelności IP44 możliwe jest jego zainstalowanie bardzo blisko umywalki łazienkowej. Lampa ta jest typowo przeznaczona do oświetlenia lustra.
Kinkiet Azzardo Rado ma wbudowane moduły led, o barwie świecenia białej naturalnej (4000K). Wersja chrom może mieć wbudowany moduł 3000K (prosimy o zaznaczenie tego faktu w komentarzu do zamówienia). 
Dyfuzor rozpraszający światło, wykonany jest z białego plastiku (PCV), elementy metalowe w kolorze chrom lub biały.

W zależności od długości lampy wbudowany moduł LED ma następujące parametry:

  • 60 cm - 18W - 900lm(4000K),

Zastosowanie kinkietu Azzardo Rado jest typowe - oświetlenie lustra w łazience.

Nasza porada w zakresie doboru lampy do wielkości lustra. Generalnie dobrze wygląda całość, gdy lampa nad lustrem jest lekko krótsza od lustra. W przypadku dużego lustra można kinkiet nad umywalką dobrać do wielkości umywalki. Gdy są dwie umywalki - każda z nich powinna mieć swój kinkiet oświetlający osobę, która korzysta z konkretnej umywalki.

Instalacja kinkietu Azzardo Rado przez elektryka - według nas jest to konieczne, ze względu na montaż kinkietu w łazience. Powinien być on podłączony do uziemienia i zabezpieczenie przed porażeniem powinno być sprawdzone przez osobę z uprawnieniami.Koszyk