Azzardo Stylo 8

Azzardo Stylo 8Azzardo Stylo 8Azzardo Stylo 8Azzardo Stylo 8

1869.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 20
Ilość źródeł światła
8
Typ trzonka
G9
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Lampa wisząca Azzardo Stylo 8 jest największym elementem ciekawej kolekcji lamp wiszących od renomowanego polskiego producenta. Minimalistyczny design zachwyci miłośników subtelnego piękna i nietuzinkowych przedmiotów użytkowych.

Filigranowe klosze – wyglądające jak cieniutkie metalowe stożki lodowe – są podwieszone do okrągłego cokołu zamontowanego przy suficie. Od dołu zakończone są niewielkimi elementami z mlecznego szkła, które umożliwiają miękkie rozpraszanie się światła po całym wnętrzu. Metalowe klosze lampy oraz linki i cokolik pomalowane zostały na jeden z trzech kolorów do wyboru – biały, czarny lub srebrny chrom.

8-lampowy zwis Stylo 8 układa się niczym kaskada świetlna, wspaniale oświetlając nawet większe przestrzenie. Filigranowa konstrukcja poszczególnych kloszy, estetyczny i nietuzinkowy design oraz wykonanie na najwyższym poziomie – to niewątpliwe walory użytkowe i dekoracyjne lampy wiszącej Stylo 8. Sprawdzi się jako oświetlenie holu – zawieszona w centralnym punkcie, albo jako minimalistyczna dekoracja eleganckiego salonu lub nowoczesnej sali konferencyjnej.
Cechy użytkowe lampy wiszącej Azzardo Stylo 8 to :

  • 8 źródeł światła o mocy maksymalnej 40W na gwincie G9,
  • możliwość zastosowania żarówek LED,
  • nie zawiera źródeł światła.


Produkty powiązane

Koszyk