Kutek Mood Artu K-1

Kutek Mood Artu K-1Kutek Mood Artu K-1Kutek Mood Artu K-1

1220.00 zł

Dostępność
Termin do potwierdzenia
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
33 cm
Głębokość
22 cm
Kolor metalu
Średnica
17
Kolor abażura / klosza
Ilość źródeł światła
1
Typ trzonka
E14
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Lampa ścienna Kutek Mood Artu K to model należący do kolekcji nowoczesnych lamp, pośród których znalazły się także żyrandole, lampy biurkowe i podłogowe. Wykonano je z mosiądzu (w różnych wybarwieniach) i szklanych detali zdobniczych oraz wyposażono w materiałowe abażury, które można wybrać pośród oferty kolorystycznej producenta. Klasyczne, stylowe wzornictwo połączone z rzemieślniczą jakością i dokładnością wykonania jest cechą charakterystyczną wyrobów tego polskiego producenta.

Prosta stylistyka i niewyszukane zdobienia oraz wybór kolorystyki pozwala dobrze dopasować lampy tej serii do różnorodnych aranżacji i własnych preferencji. Kinkiet Artu K odznacza się prostymi liniami i kątami oraz niewielką ilością detali zdobniczych. Te ostatnie wystąpiły pod postacią szklanego detalu podwieszonego na dolnym końcu ramienia, tworzącym rodzaj przeciwwagi dla umieszczonego powyżej klosza. Tkaninowy abażur przyjmuje kształt walca otwartego od góry i od dołu.

Kinkiet wspaniale sprawdzi się w większości modernistycznych aranżacji wnętrz – wpisuje się w styl skandynawski, toskański, klasyczny i angielski oraz nowojorski i Hampton.

Cechy użytkowe kinkietu Kutek Mood Artu K:

  • źródło światła o mocy maksymalnej 60W na gwincie E14
  • możliwość zastosowania żarówek LED
  • nie zawiera źródeł światła.


Koszyk