Nowodvorski Eye Spot

89.00 zł

Dostępność
Zapytaj o dostępność
Klasa szczelności
IP 20
Szerokość
7 cm
Głębokość
8 cm
Ilość źródeł światła
1
Typ trzonka
GU10
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Reflektorek Nowodvorski Eye Spot to pojedynczy, mały reflektorek, występujący w kilku kolorach wykończenia. Źródło światła to wymienna żarówka na trzonek GU10. Nie ma ograniczeń co do mocy zastosowanej żarówki w technologii LED.

Mały, poręczny reflektorek do budżetowych aranżacji. Jeden zapewne z najtańszych na rynku, sygnowany nazwą dystrybutora.

Reflektorek Nowodvorski Eye Spot wykonany jest z aluminium lakierowanego proszkowo. Przegub stalowy w nóżce lampy umożliwia kierowanie strumienia światłą w wybranym kierunku. Podstawa lampy mocowana jest do sufitu lub do ściany za pomocą dwóch kołków montażowych. Kołki te należy dobrać w zależności od typu podłoża, do którego będzie mocowana lampa.

Nowodworski Eye Spot wykorzystuje - jako źródło światła - wymienną żarówkę na trzonek GU10. To standardowa żarówka, dostępna w każdym sklepie. Musimy ją dokupić, ponieważ w zestawie nie jest dołączona. Dzięki temu mamy opcję zakupu żarówki o mocy i barwie światła takiej, jaka nam pasuje do kolorystyki wnętrza.

Posiada standardową gwarancję 2 lata, przy zakupie na osobę fizyczną. Z naszego doświadczenia wynika, że ten typ lampy jest praktycznie bezawaryjny. 

Główne cechy lampy Nowodvorski Eye Spot, to:

  • rewelacyjna cena,
  • dobra jakość,
  • uniwersalność zastosowań,
  • na wymienne żarówki GU10 / 230V,
  • dwa kolory lampy do wyboru.


Koszyk