Szynoprzewód podtynkowy, szyna podtynkowa

404.00 zł


  • ProducentInne
  • ModelT31F-2
Klasa szczelności
IP 20
Długość
200 cm
Kolor

Informacja o produkcie


Szynoprzewód podtynkowy do montowania w sufitach podwieszanych. Umożliwia stworzenie systemu oświetlenia opartego o trzy, niezależnie od siebie działające obwody elektryczne. Dzięki temu możemy stworzyć w jednym pomieszczeniu różne warianty oświetlenia, tak zwane sceny świetlne. Po zamontowaniu w suficie podwieszanym, tworzy cienki pasek, wyglądający elegancko i schludnie. Jego zaletą jest to, że po zamontowaniu na suficie widzimy jedynie wąski ślad (wąski pasek).

Jeżeli chcemy uzyskać wyrazisty efekt, rekomendujemy stosowanie w kolorze czarnym. Szynoprzewód podtykowy biały jest mniej widoczny, zlewa się bardziej z sufitem, nie wystaje poza jego powierzchnię.

Nasza standardowa oferta obejmuje kolor biały oraz czarny. Jako elementy złączne należy zastosować standardowe akcesoria firmy Lumisys z serii Unipro 3 fazy.

Szynoprzewody podtynkowe oferujemy w długości 2 metry (przy czym 2 mt wysyłamy kurierem za dodatkową opłatą.)

Przy długości 3 mt odbiór jedynie osobisty z wybranego salonu w Warszawie. Tej długości standardowo nie oferujemy w sklepie internetowym, ze względu na bardzo wysokie koszty przesyłki.Koszyk