Zuma Line Crystal 03M - lampa wisząca

599.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 20
Szerokość
34 cm
Długość
133 cm
Średnica
13 cm
Kolor metalu
Chrom
Ilość źródeł światła
3
Typ trzonka
G9
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Lampa wisząca Zuma Line Crystal 03M należy do kolekcji różnorodnych lamp wewnętrznych, pośród których znajduje się kilka modeli lamp wiszących i plafonów, gustowne lampy podłogowe i biurkowe oraz kinkiety.

Zwis Zuma Line Crystal 03M, umocowany na okrągłej chromowanej podstawie, będzie niekwestionowaną ozdobą przestronnego salonu, jadalni czy szerokiego i wysokiego holu. Ta stylowa lampa sufitowa może być tam oświetleniem podstawowym, albo posłużyć jako część większej kompozycji oświetleniowej w restauracjach i pubach czy ekskluzywnych wnętrzach użytkowych.

Istotnym walorem tej lampy sufitowej jest połączenie prostej formy i najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu zwis Crystal 03M wspaniale będzie się prezentować zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach. Oświetlone dziennym światłem, gustowne kule z dymionego szkła efektownie się błyszczą, po zapaleniu światła klosze stają się przezroczyste, ukazując wiszące wewnątrz kryształowe kule, okalające źródło światła.

Cechy użytkowe lampy wiszącej Zuma Line Crystal 03M:

  • regulowana wysokość zawieszenia kloszy
  • 3 pojedyncze źródła światła na gwincie G9 o mocy maksymalnej 40W każdy
  • nie zawiera źródeł światła.


Koszyk