Zuma Line ONEON DL 111-2

Zuma Line ONEON DL 111-2Zuma Line ONEON DL 111-2

189.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
11 cm
Szerokość
30 cm
Długość
30 cm
Głębokość
15.6 cm
Typ trzonka
GU10
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Oprawa Zuma Line Oneon DL 111-2.

Oprawa wpuszczana z kolekcji Oneon Zumaline do zastosowania w sufitach podwieszanych wykonanych z karton gipsu.

Lampa wykonana z aluminium, lakierowana w dwóch kolorach : biały oraz czarny.

Zastosowano w niej wymienne źródła światła na trzonek GU10, ale ze średnicą żarówki 111 mm. Ta wielkość zapewnia zdecydowanie większą ilość światła, niż wersje na żarówkę o średnicy 51 mm. Przez swoją wielkość też jest przez nas polecana do stosowania w pomieszczeniach o wielkości powyżej 12 m2. Inaczej, przy zastosowaniu większej ilości na małej powierzchni, uzyskamy zły efekt wizualny.

Do małych pomieszczeń rekomendujemy używanie lamp Oneon Zumaline w wersji 50.

Zuma Line Oneon występuje w wersji na jedną żarówkę lub na dwie. Każda z nich (w wersji podwójnej) może być włączana niezależnie od drugiej. Każda z nich ma także oddzielnie regulowane położenie i kierunek świecenia.

Lampa Zuma Line Oneon to typowa oprawa bez ozdobnych / maskujących ramek montażowych. Dzięki temu osiągniemy bardzo fajny efekt, co widać na zdjęciach z wielu aranżacji.

Dodatkowo, ponieważ brak jest elementów wychodzących na powierzchnię sufitu, lampa Zumaline Oneon nie wprowadza nam kolorystycznej ramki na sufit. Szczególnie jest to ważne w lampie o kolorze białym, który niekoniecznie będzie identyczny z kolorem sufitu w Waszych wnętrzach.

Powyższe argumenty skłaniają nas do rekomendacji lamp Zuma Line Oneon w dowolnej wersji do wykorzystania jako dobre rozwiązanie oświetleniowe.Produkty powiązane

Koszyk