Azzardo Dali 30 kinkiet LED IP44

Azzardo Dali 30 kinkiet LED IP44Azzardo Dali 30 kinkiet LED IP44Azzardo Dali 30 kinkiet LED IP44

439.00 zł


  • ProducentAzzardo
  • ModelAZ2788/AZ2883
Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 44
Wysokość
4.2 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
10 cm
Moc led
9W
Strumień świetlny
1080 lm
Barwa LED
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Tak

Informacja o produkcie


Azzardo Dali 30 - nowoczesny kinkiet led. Posiada ważne cechy, które predysponują go do zastosowania w łazience, jako oświetlenie lustra.

Pierwsza z tych cech to możliwość regulacji kąta padania światła. Ruchomy element zawiera zamontowany moduł led. Możemy go praktycznie przekręcić w dowolnym kierunku (zakres ruchu to 350 stopni) i skierować źródło światła w odpowiadające nam miejsce.

Druga ważna cecha kinkietu Azzardo Dali to poziom szczelności, który wynosi IP44.

Trzecia ważna cecha to fakt, że kinkiet Dali Azzardo jest wykonany z aluminium i lakierowany farbą proszkową. W wilgotnych pomieszczeniach, jakimi jest łazienka, możemy go stosować bez obawy, że wilgoć spowoduje powstanie korozji.

Pamiętajmy, że lampy w łazience muszą być zainstalowane przez osoby mające pojęcie o elektryce. Oczywiście ideałem będzie elektryk z uprawnieniami SEP. Prosimy pamiętać o obowiązkowym podłączeniu lamp Azzardo Dali do uziemienia. Zwiększymy przez to bezpieczeństwo jej użytkowania.

Kolejne nasza porada to dobranie odpowiedniej długości lampy do szerokości lustra. Nasze doświadczenie mówi, że lampa powinna być trochę krótsza od lustra, najlepiej gdyby jej rozmiary były trochę mniejsze. Ale tylko trochę. Umieszczenie kinkietu o długości 30 cm nad lustrem 60 cm będzie źle wyglądało. Tutaj minimum to 45-50 cm.

Jeśli macie swoje przemyślenia w zakresie użytkowania kinkietu Dali w swoim mieszkaniu, prosimy o podzielenie się z nami taką informacją.Klienci kupili również

Koszyk