350 zł -3%
|
500 zł -5%
|
800 zł -8%
|
1.200 zł -10%
|
1.600 zł -12%
|
2.400 zł -14%

Azzardo Sovana lampa wisząca LED

Azzardo Sovana lampa wisząca LED

949 zł

Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
10
Średnica w cm :
55
Moc modułu :
50W
Strumień świetlny (lm) :
2750
Barwa LED :
Zmienna w zakresie 3000K-6500K
Kolor :
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Ilość:
Opis

Lampa wisząca Azzardo Sovana Pendant o średnicy 55cm. Posiada wbudowany moduł LED, umożliwiający zmianę barwy światła. Może być włączana standardowym włącznikiem, ale posiada także funkcję sterowania pilotem. Dzięki temu możemy lampę zdalnie włączać i wyłączać, siedząc na przykład w wygodnej sofie. Dodatkowo pilot ten umożliwia zmianę barwy światła, od ciepłej do bardzo zimnej. Kolejna funkcja to ściemnianie za pomocą tego samego pilota. Dzięki temu lampa Azzardo Sovana daje nam możliwość ustawienia ilości światła, która w danej chwili nam najbardziej odpowiada.

Obręcz lampy wykonana jest z trwałego akrylu, lakierowanego proszkowo w trzech kolorach. Możliwość regulacji wysokości zawieszenia lampy podczas jej montażu.

Polecamy lampy Azzardo Sovana Pendant do jadalni, sypialni, pokojów dziecięcych, do biur, nad recepcję lub stół konferencyjny.

Musimy też wspomnieć o ostatniej funkcji lampy, czyli NIGHT LIGHT. Jest to przyciemnienie lampy do poziomu umożliwiającego bezproblemowe zaśnięcie, ale jednak dającego w nocy lekką poświatę. Bardzo przydatne w pokojach dziecięcych.

Widać więc, że lampa Azzardo Sovana ma wszechstronne zastosowanie. A dodatkowo w serii występuje także plafon sufitowy, który możemy użyć jako uzupełnienie oświetlenia w tym samym pomieszczeniu.

Koszyk