Azzardo Sovana Top 55 CCT oprawa sufitowa LED

Azzardo Sovana Top 55 CCT oprawa sufitowa LEDAzzardo Sovana Top 55 CCT oprawa sufitowa LED

899.00 zł

  
 Niedostępny 

  • Producent: Azzardo
  • Model: AZ2726
  • Dostępność od : 13 poniedziałek grudnia, 2021.
Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
10 cm
Średnica
55
Moc led :
50W
Strumień świetlny
2750 lm
Barwa LED :
Zmienna w zakresie 3000K-6500K
Kolor :
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Informacja o produkcie

Plafon Azzardo Sovana Top o średnicy 55cm. Zastosowany w nim moduł LED-owy, posiada wbudowaną regulacją barwy światła. Lampa może być włączana standardowym włącznikiem jak i za pomocą pilota. Dzięki temu możemy lampę zdalnie włączać i wyłączać z każdego punktu w pomieszczeniu. Dodatkowo pilotem możemy zmieniać barwę światła, od ciepłej do bardzo zimnej. To nie koniec bo ten sam pilot umożliwia nam ściemnianie lampy. Dzięki temu lampa Azzardo Sovana daje nam możliwość ustawienia ilości światła, która w danej chwili nam najbardziej potrzebna. Obręcz plafonu wykonana jest z trwałego akrylu, lakierowanego proszkowo w trzech kolorach do wyboru.

Te wszystkie parametry sprawiają, że lampa jest praktyczna i funkcjonalna. Lampę Azzardo Sovana Top możemy śmiało polecić do zastosowania w jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym, biura, nad recepcję lub stół konferencyjny.

Musimy też wspomnieć o ostatniej funkcji plafonu, czyli NIGHT LIGHT, która świetnie sprawdza się w pokojach dziecięcych. Jest to przyciemnienie lampy do poziomu umożliwiającego bezproblemowe zaśnięcie, ale jednak dającego w nocy lekką poświatę.

Widać więc, że lampa Azzardo Sovana Top ma wszechstronne zastosowanie. A dodatkowo w serii występuje także lampa wisząca, którą możemy użyć jako świetne połączenie tych dwóch lamp.Produkty powiązane

Klienci kupili również

Koszyk