Azzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomy

Azzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomyAzzardo Zyta Wall XS Kinkiet ruchomy

439.00 zł


  • ProducentAzzardo
  • ModelMB2300-XS+...
Dostępność
Do 7 dni roboczych
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
27 cm
Szerokość
20 cm
Głębokość
28 cm
Kolor abażura / klosza
Ilość źródeł światła
1
Typ trzonka
E27
Kolor
Zasilanie
230
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Kinkiet na wysięgniku Azzardo Zyta Wall XS ze znanej serii tego producenta. Metalowe ramię lampy w kolorze czarnym lub aluminiowym. Pozostałe elementy metalowe występują jedynie w błyszczącym chromie.

W element mocujący do ściany lampę Azzardo Zyta Wall XS wbudowano włącznik. Daje nam to możliwość włączania lampy nawet w sytuacji, gdy nie mamy dedykowanego włącznika w ścianie.

Kolejną użytkową funkcją jest możliwość zmiany położenia klosza. Umożliwi to komfortowe korzystanie z lampy, gdy będzie zamontowana blisko łóżka. Możemy skierować strumień światła w wybrane i najbardziej nam odpowiadające miejsce.

Lampa Azzardo Zyta Wall XS wyposażona jest w gniazdo żarówki na trzonek E27 (tak zwany gruby gwint). Daje nam to możliwość użycia żarówki o wybranej przez nas barwie światła oraz wybranej mocy. Możemy więc sami zadecydować o tym, jak mocno świeci nasz kinkiet i czy jest to światło w barwie neutralnej, ciepłej czy też innej.

W kinkiecie tym mamy możliwość wyboru klosza w trzech kolorach. Są to kolory: biały, czarny oraz szary.

Te wszystkie elementy i rozwiązania funkcjonalne wpływają na to, że lampa jest bardzo ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym. Mamy nadzieję, że właśnie dzięki nim lampa Azzardo Zyta Wall XS odnajdzie się w każdej aranżacji wnętrza.

Dodatkowa informacja techniczna : przy pochyleniu klosza pod kątem 90° w stosunku do ramienia, całość odstaje od ściany na 28 cm.

Podstawowe cechy, któe posiada Azzardo Zyta Wall XS, to :

  • fajne użytkowe funkcje związane z ruchomym abażurem,
  • polecana jako kinkiet do czytania w łóżku,
  • dostępne dwa warianty koloru ramienia,
  • wymienne źródło światła na trzonek E27,
  • wbudowany włącznik w podstawie lampy,
  • rekomendowane stosowanie żarówek led.


Koszyk