Boxlab Beta 80 led - plafon led, lampa sufitowa led

Boxlab Beta 80 led - plafon led, lampa sufitowa ledBoxlab Beta 80 led - plafon led, lampa sufitowa led

1960.00 zł

Dostępność
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
10 cm
Średnica
80 cm
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Tak

Informacja o produkcie


Lampa sufitowa Boxlab Beta, to przykład minimalistycznego wzornictwa w oświetleniu. Najprostsza, geometryczna forma koła była podstawą do jej stworzenia. Proste ścianki - wykonane z metalu lakierowanego proszkowo - umożliwiają zastosowanie tej lampy w pomieszczeniach, gdzie dominują zarówno prostokątne jak i okrągłe detale. Właśnie dzięki temu lampa ta ma tylu zwolenników.

Ważną zaletą lampy Boxlab Beta jest możliwość jej ściemniania. Zastosowano w niej system Phase Controll. (czyli ściemniacz do led montowany zamiast włącznika - bez przeróbki instalacji elektrycznej). Dzięki temu w łatwy sposób dobierzemy ilość oświetlenia w pomieszczeniu do naszych potrzeb. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w salonie lub sypialni, gdzie zachodzi potrzeba zmiany natężenia światła.

Lampa Boxlab Beta o tej średnicy powinna oświetlić pomieszczenie o wielkości 30-35 m2. Pamiętajmy, że z racji ściemniacza świetnie sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach. Nie zapominajmy jednak również o aspekcie stricte wizualnym. Opisywany plafon wymaga już dosyć dużej przestrzeni, aby jej nie przytłoczyć. Lampa ma wysokość 10 cm. Lekko odstaje od sufitu, i mierząc go z tej perspektywy jego wysokość to 10,5 cm.Produkty powiązane

Klienci kupili również

Koszyk