Boxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED Ściemnialny

Boxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED ŚciemnialnyBoxlab Neutron 12W DIM - Reflektor LED Ściemnialny

358.00 zł


  • ProducentBoxlab
  • ModelBX-200-12-DIM
Dostępność
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
8 cm
Średnica
8.5
Moc led
12W
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Kąt świecenia
120 stopni
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V

Informacja o produkcie


Boxlab Neutron to reflektor z możliwością ściemniania. Można zastosować go np. w salonie, kuchni bądź korytarzu gdzie w zależności od potrzeby możemy zmienić natężenie światła by było bardziej nastrojowe. Decydując się na takie rozwiązanie musimy pamiętać o tym by ściemniacz był dedykowany do LED-ów i był przeznaczony do ściemniania fazowego.

Reflektor LED Boxlab Neutron – prostota w połączeniu z praktyką. Wyposażony jest w szybkę zamiast soczewki, dzięki czemu potrafi rozświetlić duże powierzchnie. Jest to elegancka propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których chcemy osiągnąć dobre oświetlenie. Jego atutem jest możliwość skierowania strumienia światła w dowolne miejsce. Główkę lampy możemy ustawiać w zakresie 90 stopni, co daje możliwość oświetlenia zarówno podłogi jak i ściany, jeżeli tą lampę zamontujemy jako lampę sufitową. W przypadku montażu jako kinkiet, możemy jej użyć do komfortowego oświetlenia przy łóżku. Korpus lampy możemy przekręcać w zakresie około 350 stopni, co daje nam duże możliwości aranżacyjne. Lampa posiada wbudowany moduł LED, który możemy wymieniać w razie awarii. Kąt rozproszenia światła to 120 stopni, co daje nam możliwość równomiernego doświetlenia pomieszczenia.

Lampy dostępne są od ręki na naszym magazynie

Reflektor świetnie oświetli pomieszczenia komercyjne jak i mieszkalne. Z racji możliwości ustawienia go w dowolną stronę przy jednoczesnym rozproszeniu światła, montując niewielką ilość sztuk łatwo oświetlimy całe pomieszczenie. Jeśli znudzi nam się forma reflektorka zawsze możemy go złożyć co sprawi, że kształtem będzie zbliżony to równie popularnych spotów - tak zwanych tubek. Zastosowane w nim moduły LED-owe cechuje wysoka precyzja wykonania co przekłada się na długą żywotność produktu. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność z racji małego poboru mocy przy dużej ilości emitowanego światła.


Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron to:

  • wbudowany moduł LED z możliwością wymiany,
  • współpracuje z większością ściemniaczy,
  • dwa dostępne warianty kolorystyczne,
  • duża moc świetlna - 12W / 960 lumenów,
  • możliwość kierunkowego oświetlenia,
  • elegancki, minimalistyczny wygląd,
  • szeroki kąt rozproszenia 120°.


Produkty powiązane

Boxlab Astral - Reflektor 3F
239.00 zł  189.00 zł

Boxlab Astral - Reflektor 3F

Koszyk