Boxlab Neutron 12W - Reflektor Wpuszczany LED

Boxlab Neutron 12W - Reflektor Wpuszczany LEDBoxlab Neutron 12W - Reflektor Wpuszczany LEDBoxlab Neutron 12W - Reflektor Wpuszczany LED

239.00 zł


  • ProducentBoxlab
  • ModelBX-210-12
Dostępność
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
4.5 cm
Średnica
8.5
Moc led
12W
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Kąt świecenia
120 stopni
Kolor
Czarny
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V

Informacja o produkcie


Reflektor LED Boxlab Neutron – prostota i minimalizm w połączeniu z praktyką. Wyposażony jest w szybkę zamiast soczewki, dzięki czemu potrafi rozświetlić duże powierzchnie. Jest to elegancka propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których chcemy osiągnąć dobre oświetlenie. Jego głównym atutem jest bardzo mały rozmiar. Kolejną zaletą jest możliwość skierowania strumienia światła w dowolne miejsce. Główkę lampy możemy ustawiać w zakresie 90 stopni, co daje możliwość oświetlenia zarówno podłogi jak i ściany. Korpus lampy możemy przekręcać w zakresie około 350 stopni, co daje nam duże możliwości aranżacyjne. Lampa posiada wbudowany moduł LED, który możemy wymieniać w razie awarii. Kąt rozproszenia światła to 120 stopni, co daje nam możliwość równomiernego doświetlenia pomieszczenia.

Reflektor świetnie oświetli pomieszczenia komercyjne jak i mieszkalne. Z racji możliwości ustawienia go w dowolną stronę przy jednoczesnym rozproszeniu światła, montując niewielką ilość sztuk łatwo oświetlimy całe pomieszczenie. Jeśli znudzi nam się forma reflektorka zawsze możemy go złożyć co sprawi, że będzie bardzo delikatnym akcentem na suficie zbliżonym do popularnych spotów. Zastosowane w nim moduły LED-owe cechuje wysoka precyzja wykonania co przekłada się na długą żywotność produktu. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność z racji małego poboru mocy przy dużej ilości dawanego światła.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron to:

  • niewielkie rozmiary obudowy,
  • wbudowany moduł LED z możliwością wymiany,
  • dostępny w kolorze uniwersalnej bieli,
  • duża moc świetlna - 12W / 840 lumenów,
  • możliwość kierunkowego oświetlenia,
  • elegancki, minimalistyczny wygląd,
  • szeroki kąt rozproszenia 120°.


Produkty powiązane

Boxlab Astral - Reflektor 3F
239.00 zł  189.00 zł

Boxlab Astral - Reflektor 3F

Koszyk