Boxlab Neutron 2x12W - Reflektor LED

Boxlab Neutron 2x12W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 2x12W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 2x12W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 2x12W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 2x12W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 2x12W - Reflektor LED

579.00 zł


  • ProducentBoxlab
  • ModelBX-200-12-2
Dostępność
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
8 cm
Szerokość
8.5 cm
Długość
18.5 cm
Średnica
8.5
Moc led
12W
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Ilość źródeł światła
2
Kąt świecenia
120 stopni
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V

Informacja o produkcie


Reflektor LED Boxlab Neutron – prostota w połączeniu z praktyką. Wyposażony jest w szybki zamiast soczewek, dzięki czemu potrafi rozświetlić duże powierzchnie. Jest to elegancka propozycja do minimalistycznych wnętrz, w których chcemy osiągnąć dobre oświetlenie. Jego atutem jest możliwość skierowania strumienia światła w dowolne miejsce. Niezależnie jednego jak i drugiego. Główkę lampy możemy ustawiać w zakresie 90 stopni, co daje możliwość oświetlenia zarówno podłogi jak i ściany, jeżeli tą lampę zamontujemy jako lampę sufitową. W przypadku montażu jako kinkiet, możemy jej użyć do komfortowego oświetlenia przy łóżku. Korpus lampy możemy przekręcać w zakresie około 350 stopni, co daje nam duże możliwości aranżacyjne. Lampa posiada wbudowany moduł LED, który możemy wymieniać w razie awarii. Kąt rozproszenia światła to 120 stopni, co daje nam możliwość równomiernego doświetlenia pomieszczenia.

Reflektor świetnie oświetli pomieszczenia komercyjne jak i mieszkalne. Z racji możliwości ustawienia go w dowolną stronę przy jednoczesnym rozproszeniu światła, montując niewielką ilość sztuk łatwo oświetlimy całe pomieszczenie. Z racji dwóch niezależnych źródeł światła możemy oświetlić duże pomieszczenie mając niewielką ilość wypuszczonych przewodów zasilających w suficie. Zastosowane w nim moduły LED-owe cechuje wysoka precyzja wykonania co przekłada się na długą żywotność produktu. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest oszczędność z racji małego poboru mocy przy dużej ilości dawanego światła.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron to:

  • wbudowany moduł LED z możliwością wymiany,
  • dwa dostępne warianty kolorystyczne,
  • duża moc świetlna - 2x12W / 2x840 lumenów,
  • możliwość niezależnego kierunkowego oświetlenia,
  • elegancki, minimalistyczny wygląd,
  • szeroki kąt rozproszenia 120°.


Produkty powiązane

Boxlab Astral - Reflektor 3F
239.00 zł  189.00 zł

Boxlab Astral - Reflektor 3F

Koszyk