Boxlab Neutron 18W - Reflektor LED

Boxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LEDBoxlab Neutron 18W - Reflektor LED

398.00 zł

 Niedostępny 

  • Producent: Boxlab
  • Model: BX-200-18
  • Dostępność od : 17 poniedziałek stycznia, 2022.
Dostępność :
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
8 cm
Średnica
12 cm
Moc led :
18W
Barwa LED :
3000K - ciepły biały
Kąt świecenia :
120 stopni
Kolor :
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230 V
Informacja o produkcie

Reflektor Boxlab Neutron 18W to największy w serii BX reflektor. Jego moc to 18W co daje aż 1440 lumenów. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy rozświetlić dużą powierzchnię stosując przy tym jak najmniejszą ilość punktów świetlnych. Oczywiście nie tracąc przy tym praktyczności płynącej z tytułu możliwości ustawienia kierunku światła. Dzięki możliwości obrotu jej o 350° oraz pochylenia o 90° reflektorek daje nam duże możliwości aranżacyjne. Wbudowany moduł LED-owy możemy wymieniać w razie awarii. Dzięki zamontowanej szybce zamiast soczewki światło zostaje równomiernie rozproszone.

Lampa świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach komercyjnych jak i mieszkalnych. Ustawiając go w dowolnym kierunku przy jednoczesnym rozproszeniu światła, stosując niewielką ilość sztuk, będziemy mogli łatwo oświetlić całe pomieszczenie. Dodatkową opcją jest możliwość złożenia go, co sprawi, że kształtem będzie zbliżony do równie popularnych spotów - tak zwanych tubek. Jest minimalnie większy od swojego brata (12cm średnicy), ale to i tak bardzo mało przy takiej ilości dawanego światła. Dostępny w dwóch uniwersalnych kolorach do wyboru - biały oraz czarny. Użyte do jego produkcji moduły LED cechuje wysoka precyzja wykonania, a co za tym idzie, długa żywotność produktu.

Najważniejsze cechy lampy Boxlab Neutron 18W to:

  • wbudowany mocny moduł LED i możliwość jego wymiany
  • dwa dostępne warianty kolorystyczne
  • bardzo duża moc świetlna - 18W / 1440 lumenów
  • możliwość skierowania światła w wybranym kierunku
  • minimalistyczny wygląd, elegancka forma


Koszyk